Loading…

Kjo shëtitore kaq e bukur ndodhet në këtë qytet të Kosovës

  • 27/10/2020 | 10:39

Kjo shëtitore kaq e bukur ndodhet në këtë qytet të Kosovës

Një fotografi e publikuar në Facebook është bërë virale, ku aty shihet shëtitorja e Lipjanit, që nga “Image of Kosovo”, është quajtur Lipjani europian, shkruan Gazeta Metro.


Fotografi Arben Llapashtica sot ka realizuar një fotografi të bukur dhe mahnitëse në Lipjan.

Aty shihen shtigjet e ecjes në “perfeksion”, ku në mes është rruga për vetura, anash janë trotuari dhe rruga për çiklistë.

Kjo fotografi e cila është postuar nga “Image of Kosovo”, është quajtur si shëtitorja e Lipjanit europian.

Ndryshe ky fanpage, publikon vazhdimisht fotografi të bukura nga qytetet e ndryshme të Kosovës, ku edhe bëjnë paraqitjen e bukurive të Kosovës në rrjetet sociale.

Më poshtë postimi i plotë i fanpage. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë