Loading…
Kjo tifoze e zjarrtë nuk la mënyrë pa reklamuar flamurin e Kroacisë |FOTO
  • 12/07/2018 | 19:55

Kjo tifoze e zjarrtë nuk la mënyrë pa reklamuar flamurin e Kroacisë |FOTO

Tani më tifozja më e njohur e Kroacisë Ivana Knoll, e cila morri vëmendje të madhe në Kaliningrad gjatë lojës Kroaci- Nigeri, ka arritur në Sochi, transmeton GazetaMetro.net


Ivona në llogarinë e saj në Instagram ka postuar video duke treguar se veç më ka arritur për të shikuar lojën e radhës së Kroacisë.

Tani për tani, Ivana humbi vetëm ndeshjen kundër Danimarkës dhe pastaj dërgoi një mesazh mbështetjeje për ekipin përmes Instagram.

Ivana festoi fort edhe pas fitores ndaj Anglisë.


Ivana ka lindur në Gjermani, por ajo u rrit në Hercegovinë. Ajo u transferua të jetoj në Zagreb për shkak të fakultetit. /gazetametro.net

🇭🇷❤💪🏻. . . . . #croatia #bikini #budiponosan #uvijekvjerni #sochi #winner #worldcup #russia #football #worldcup2018 #summer #hrvatska #russia2018 #fifa #fifaworldcup #fun #worldcuprussia2018 #matchday #fifaworldcup2018 #croatia🇭🇷 #vatreni #srcevatreno #fans #rusija #blacksea

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll) on

Idemo po pobjedu 🏆💪🏻🇭🇷❤ . . . . . #RUSCRO #croatia #budiponosan #uvijekvjerni #worldcup #russia #football #worldcup2018 #summer #hrvatska #russia2018 #fifa #fifaworldcup #fun #worldcuprussia2018 #matchday #fifaworldcup2018 #croatia🇭🇷 #vatreni #srcevatreno #fans #rusija #sochi #andreazvonodizajn

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll) on

Predsjednica i ja navijamo 🇭🇷🏆❤💪🏻

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë