Loading…
Kjo video tregon tmerrin që po e përjetojnë shpëtuesit e fëmijëve në shpellë |VIDEO
  • 09/07/2018 | 21:43

Kjo video tregon tmerrin që po e përjetojnë shpëtuesit e fëmijëve në shpellë |VIDEO

Ekipi i shtëpuesve në Tajlandë ka përpara vetes një detyrë vërtetë të vështirë.


Pjesëtarët e ekupiazhit duhet të depërtojnë nëpër tunele të ngushta e të errëta për të arritur deri te fëmijët të cilët janë bllokuar në një pjesë tjetër të shpellës, transmeton GazetaMetro.net

Kthimi natyrisht është edhe më i vështirë.

Jo vetëm që duhet të tërheqin njëri tjetrin por me vete duhet të marrin edhe fëmijët.

Video e mëposhtme më së miri tregon rrugën e rrezikshme të cilën duhet të ndjekin shpëtimtarët.

Aksioni i shpëtimit pritet të vazhdojë edhe nesër, varësisht sa kohë do të marr dei sa të gjinden fëmijët e humbur. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë