Loading…

Klajdi dhe Bruno publikojnë videoklipin e ‘Oj Lulije’

  • 22/10/2019 | 21:47

Klajdi dhe Bruno publikojnë videoklipin e ‘Oj Lulije’

Klajdi Haruni dhe Bruno përsëri kanë goditur me një hit të rradhës dhe kësaj herë, transmeton Gazeta Metro.


Kënga titullohet ‘Oj Lulije’ fillimisht u publikua vetëm në verzionin audion, ndërsa sot kjo këngë është publikuar edhe me videoklip.

Dyshja kanë vendosur të bëjnë një video më ndrshe duke i shkëputur nga disa video që kanë bërë fansat. Kjo video është publikuar në kanalin zyrtar të Klajdit në YouTube dhe menjëherë ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë