Loading…

Klaksvik-Ballkani, publikohen formacionet zyrtare

  • 11/08/2022 | 18:50

Klaksvik-Ballkani, publikohen formacionet zyrtare

Ballkani do të zbresë sonte në fushën e blertë për ta zhvilluar ndeshjen e kthimit të rrethit të tretë kualifikues të Conference Leagues.


Kampioni i Kosovës do të mundohet ta ruajë kapitalin e krijuar nga loja e parë me Klaksikun, të cilin e kishte mundur 3:2 javën e kaluar në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Në rast se therandasit kalojnë tutje, në fazën e “play-offit” do të përballen me skuadrën tjetër shqiptare, Shkupi.

Të dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë