Loading…

Klaksvik kalon në epërsi ndaj Ballkanit

  • 11/08/2022 | 21:20

Klaksvik kalon në epërsi ndaj Ballkanit

Klaksvik ka shënuar në ndeshje e kthimit në kuadër të kualifikueseve për Ligën e Konferencës.


45 minutat e dytë më mirë e nisën Klaksvik, pasi përveç golit krijuan disa raste.

Po rridhte minuta e 56`, kur nga korneri shënuan vendasit me anë të Mikkelsen.

Kështu rezultati në të dy ndeshjet tani është 3:3.

Më poshtë e gjeni golin e ekipit nga Ishujt Faroe:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë