Loading…

Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë lidhjen këtë fundjavë, ja ku do të mbahet ceremonia e martesës

  • 03/06/2023 | 16:57

Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë lidhjen këtë fundjavë, ja ku do të mbahet ceremonia e martesës

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda do të kurorëzojë lidhjen e tyre ditën e nesërme.


Sipas ‘Vip Magazine’, çifti ka zgjedhur Livadhin në Jug të vendit për të kurorëzuar dashurinë e tyre, ku pritet t’i thonë ‘Po’ njëri-tjetrit përgjithmonë në bregdet  në prani të familjarëve dhe miqve të tyre të ngushtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë