Loading…

Klinë, arrestohet e dyshuara që postoi fotografi dhe video të dy grave në rrjete sociale

  • 05/06/2023 | 11:53

Klinë, arrestohet e dyshuara që postoi fotografi dhe video të dy grave në rrjete sociale

Është arrestuar një grua në Klinë pasi dyshohet se kishte hapur llogari të ndryshme në rrjete sociale dhe kishte shpërndarë fotografi dhe video të dy grave tjera.


Siç njofton Policia e Kosovës në raportin e saj të përditshëm, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

“NGACMIM- Klinë 03.06.2023 – 01:00. Është arrestuar e dyshuara kosovare pasi që e njëjta  kishte hapur llogari të ndryshme në rrjete sociale duke shpërndarë foto dhe video të dy viktimave femra kosovare. E dyshuara ,pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë