Loading…

Klopp gëzon tifozët e Liverpoolit se edhe një transferim pritet të bëhet

  • 28/01/2023 | 09:05

Klopp gëzon tifozët e Liverpoolit se edhe një transferim pritet të bëhet

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka pranuar se afati kalimtar i skuadrës së tij mund të ketë ende pak lëvizje.


Reds nuk kanë qenë shumë aktivë në afatin e dimrit, duke nënshkruar vetëm me Cody Gakpon nga PSV Eindhoven.

Pavarësisht shtimit të një sulmuesi të profilit të lartë, shumë tifozë të Liverpoolit janë të zhgënjyer që një mesfushor nuk ka ardhur.

“Kjo varet nga ofertat”, deklaroi Klopp në lidhje me çdo prurje ose dalje para 31 janarit.

“Ne duhet të jemi të përgatitur për pothuajse çdo gjë”.

“Nuk e di, data 31 është afati dhe do të shohim. Unë nuk e di”, ka shtuar më tej gjermani.

Reds mund të jenë afër shitjes së Nat Phillips me një marrëveshje të përhershme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë