Loading…

Klopp ia tregon derën Phillipsit

  • 04/12/2021 | 13:54

Klopp ia tregon derën Phillipsit

Jurgen Klopp ka pranuar se mbrojtësi Nat Phillips mund të largohet nga Liverpool në janar.


Phillips luajti një rol të madh për Reds sezonin e kaluar, por këtë edicion ai s’ka pasur minuta pasi janë rikthyer nga dëmtimet mbrojtësit kryesor.

“Ne nuk mund ta mbajmë atë përgjithmonë, kjo është e qartë”, tha Klopp. “Ne kishim nevojë për të, vetëm për të qenë të sigurt, për atë gjysmë viti. Do të shohim se çfarë do të ndodhë në  janar”, tha Klopp.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë