Loading…

Klopp thotë se dikush tjetër po vendos për transferimet në klub

  • 23/01/2021 | 14:49

Klopp thotë se dikush tjetër po vendos për transferimet në klub

Menaxheri i Liverpool Jurgen Kloop ka thënë se dikush tjetër po vendos për transferet mbrenda klubit transmeton Gazeta Metro.


Kampioni I Premier League nuk ka nënshkruar me asnjë lojtar për transfermimet e janarit pavarësisht disa lëndimeve brenda ekipit.

Duke ndjekur humbjen e së enjtes kundër Burnley në Priemer League në Anfield, menaxheri gjerman ka thënë “ këto vendime nuk janë vendimet e mia”.

I pyetur se çfarë do të thotë me ketë Kloop ka thënë se nuk dëshiron ta hetoj askënd, ai vetëm tha atë çfarë kishte për të thënë.

Liverpool udhëton të dielën në Old Trafford të përballet me Manchester United, duke rikujtuar kështu se dritarja e transferimeve do te mbyllet ditën e hënë më 1 Shkurt .

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë