Loading…

Klubi anglez bën ofertë për Milik

  • 12/01/2021 | 21:40

Klubi anglez bën ofertë për Milik

West Ham ka bërë ofertë prej 7 milionë eurosh drejt Napolit për sulmuesin Arkadiusz Milik, raporton “Domenica Sportiva”.


Reprezentuesi i Kombëtares së Portugalisë pritet të largohet nga Serie A këtë janar, dhe ka qenë i lidhur me shumë klube nga Evropa, përcjell KosovaPress.

“Çekanët” shpresojnë të jenë në avantazh në krahasim me klubet e tjera, dhe pritet të përfundojnë sa më shpejt një marrëveshje për Milik, ku edhe e shohin atë si zëvendësues ideal të sulmuesit Sebastian Haller, i cili e la klubin londinez për gjigantin e Holandës, Ajax.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë