Loading…

Koci zbulon se si e kërcënon Blerta Deliun burri i Albulena Haxhiut (Foto)

  • 28/07/2017 | 23:05

Koci zbulon se si e kërcënon Blerta Deliun burri i Albulena Haxhiut (Foto)

Zëvendësministri në largim i ministrisë së Zhvillimit Ekonomik, Gani Koci, përmes facebook’ut, ka treguar se si burri i deputetes se zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Albulena Haxhiut, ka kërcënuar Blerta Deliun, shkruan gazetametro.net


Koci ka shkruar se militantët e Vetëvendosjes kanë një urrejtje patologjike ndaj PDK’së dhe në veçanti ndaj Drenicës.

Ai ka publikuar edhe mesazhin e burrit të Albulena Haxhiut, drejtuar Blerta Deliut.

Postimi i plotë i Gani Kocit:

Urrejtja patologjike e militantëve të Vetvendosjes ndaj Drenices në veçanti, dhe ndaj PDK-së në përgjithësi nuk ka të ndalur!

Burri i Albulena Haxhiut, vërtetë nje kriminel i Bandes kriminale të Dardanëve te VV-së, pērpiqet ta “frikësoj” Blerta Deliun, pas debatit në RTK, me këtë mesazh!

E kanë të kotë! Le ta ruaj “kukullen”e vet në shtëpi se i duhet me i fshehë bombolat e gasit, aty ku nuk duhet, për kuvend!/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë