Loading…

Kodi ishte mashtrim

  • 17/12/2016 | 13:15

Kodi ishte mashtrim

Kryetari i Këshillit Kombëtar të NISMA për Kosovën, Jakup Krasniqi, ka thënë se nuk ka asnjë dyshim se kodi telefonik ishte mashtrim, megjithatë, ai ka shtruar pyetjen se cili do të jetë mashtrimi i radhës.


“Secili nga ne duhet te pyet: A do të ndodhë ndonjëherë që njerëzit tanë të veshur me pushtet të bëjnë punë të mençura për kombin e shtetin? Kur këta njerëz do të pushojnë se mashtruari opinionin publik? Pas gjithë këtyre mashtrimeve, a ka akoma njerëz që u besojnë më”, ka shkruar Krasniqi në facebook.

Ndryshe, Kodi Telefonik +383 iu nda Kosovës ditë më parë, dhe u tha se qytetarët kosovarë do të mund të telefonojnë me këtë prefiks brenda 6 muajve.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë