Loading…

Koka e shqiptarit shumë e rëndësishme: Kështu e rehaton veten në plazhë

  • 18/07/2019 | 20:00

Koka e shqiptarit shumë e rëndësishme: Kështu e rehaton veten në plazhë

Pushimet janë shumë të rëndësishme për njeriun dhe shumë të nevojshme sidomos pë rata që punojnë përgjatë gjithë viti, shkruan Gazeta Metro.


Gjatë ekplorimit të plazhëve të Ulqinin dhe bukurive të rralla të Malit të Zi, kemi hasur në një person i cili kishte zgjedhur një mënyrë shumë të rehatshme për t’u rrezitur. Gjithkush e adhuron shtrirjen në rërë, por ajo di të bëhet edhe shumë e neveritshme kur të ngjitet nëpër trup, e sidomos në flokë dhe kokë.

Metro ka mësuar që shqiptari që ka bëhë zgjithjen e duhur të këtij problem jeton në Amerikë. Atje kishte blerë një ulëse dhe kjo ulëse nuk është si të tjerat, apo ëhtë e projektuar posaqërishte për mbështetjen e kokës në plazhë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë