Loading…

Koleksioni i rrallë i miliarderit Trump:” E kam fotografuar më shumë se kushdo”

  • 10/11/2016 | 09:26

Koleksioni i rrallë i miliarderit Trump:” E kam fotografuar më shumë se kushdo”

Koleksioni i mëposhtëm tregon disa foto të rralla të Donald Trump.

Ato janë shkrepur nga fotografi legjendar Harry Benson.

Ai ka fotografuar edhe Bitëllsat gjatë turit inaugurues në Amerikë në 1964.

Benson ka fotografuar thuajse çdo president amerikan në 6 dekadat e fundit.

Ai ka fotografuar edhe Trumpin në 40 vitet e fundit.

“Jam njeriu që e ka fotografuar më shumë se kushdo dhe këtë mund ta them me siguri”, shprehet 86-vjeçari Benson.

Në këtë koleksion fotosh, ai sjell gjërat që Trump do më shumë: Gratë e tij, fëmijët, limuzinat, Kullën Trump dhe një foto me një milion dollarë para të thata.

Donald Trump Limo @Benson 1981.JPG

d2-1151478734929-copy-copy

d3-1181478734932-copy-copy

d4-1081478734934-copy-copy

d3-1181478734932-copy-copy Donald Marla Trump 1 @Benson 1996 lg.JPG

d6-851478734940-copy-copy

Donald Trump airplane 2@Benson.JPG

Donald Melania_0V1J0158.JPG

Donald atop Trump Tower@Benson1987.JPG

d16-71478734957

d17-61478734959

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë