Loading…

Kolinda e dashur, s’la kënd pa përqafu në Moskë, madje edhe referët |VIDEO

  • 15/07/2018 | 23:31

Kolinda e dashur, s’la kënd pa përqafu në Moskë, madje edhe referët |VIDEO

Presidentja kroate Kolinda Kitarovic, është bërë sensacion i rrjeteve sociale me sjelljen e saj gjatë ndeshjeve të Kroacisë në Kampionatin Botëror në Rusi, e veçanërisht gjatë finales së Moskës.


Në Facebook dhe Twitter janë bërë virale videot ku ajo shihet teksa përqafon secilin që i del përpara, shkruan gazetametro.net.

Ajo përveç futbollistëve kroat, përqafoi ngrohtësisht edhe ata francez, e madje, pjesa që më së shumti po komentohet në rrjetet sociale, është përqafimi që presidentja u jep ekipit të referëve, me në krye atë i cili po akuzohet më së shumti se i shkaktoi humbjen Kroacisë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë