Loading…

Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Europë viziton Kosovën

  • 16/02/2017 | 12:08

Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Europë viziton Kosovën

Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Europë, Gjeneral Curtis M. Scaparrotti. Ai do të jetë i pranishëm në konferencën e përbashkët me Komandantin e Forcës së Kosovës (COMKFOR), Guovanni Fungo, në shtabin qendror të KFOR’it.


Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Europë, Gjeneral Scaparrotti, vjen në Kosovë më 21 shkurt.

Komandanti Suprem do të ndajë informacione me gazetarët mbi misionin e KFOR’it në  Kosovë dhe operacionet e NATO’s.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë