Loading…

‘Kombëtarja është si një lokal që e merr me qira’, Munishi defilon nëpër studio: Këta s’dijnë futboll

  • 12/02/2024 | 14:59

‘Kombëtarja është si një lokal që e merr me qira’, Munishi defilon nëpër studio: Këta s’dijnë futboll

Ismet Munishi ka qenë spektakolar mbrëmë në emisionin sportiv “Favorit” në T7.


Analisti i “Favoritit” ka defiluar në studio duke e përshkruar se si krerët e FFK-së mburren kur të prezantojnë futbollistë të rinj duke ua dhënë atyre fanellat, ndërsa pas një kohe lojtarët e njëjtë ndodh edhe që ia kthejnë shpinën Kombëtares, shkruan “Gazeta Express”.

Sipas tij, njerëzit e Federatës nuk dinë për futboll, ndërsa Bajram Shala ia ktheu duke i thënë se mund t’i tregojë atij vetëm se si duhet t’i mëshojë topit.

Debati mes tyre ka vazhduar në studio, ndërsa videon e plotë të emisionit mund ta shihni duke klikuar më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë