Loading…

Kompania ndër më të mëdhatë në Kosovë, ERC Trade & Belux Paper Cups, po prezantohet në panairin e Dubait

  • 07/11/2021 | 16:41

Kompania ndër më të mëdhatë në Kosovë, ERC Trade & Belux Paper Cups, po prezantohet në panairin e Dubait

Në Dubai po mbahet Panairi i Prodhuesve Ndërkombëtarë Privat Label & Licensing.


Kompania kosovare, ndër më e madhja në vendin tonë, “Erc Trade & Belux Paper Cups”, suksesshëm prezantoj produktet e veta me synim arritjen e tregjeve të reja.

Edhe një përvojë interesante dhe edhe një derë e mundësive të reja për kompanitë kosovarë që suksesshëm po dëshmohen në tregjet ndërkombëtare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë