Loading…

Kompania sllovene sheh Prishtinën si pjesë të Serbisë (Foto)

  • 25/12/2016 | 15:59

Kompania sllovene sheh Prishtinën si pjesë të Serbisë (Foto)

Kompania ajrore sllovene, Adria Airways, e cila vepron në Kosovë duket se nuk e ka edhe aq të qartë se kryeqytet i kujt është Prishtina.

Kjo pasi, siç shihet në një biletë të lëshuar nga kjo kompani Prishtina figuron si qytet në Serbi, dhe jo si qytet i Kosovës, shkruan gazetametro.net

Nuk dihet nëse një gjë e tillë është e qëllimshme, mirëpo si lëshim mbetet mjaft serioz. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë