Loading…

Kompleksi i Jasharajve në rrezik (Video)

  • 04/03/2017 | 23:21

Kompleksi i Jasharajve në rrezik (Video)

Në Prekaz do të shënohet edhe një përvjetor i Epopesë së Jasharajve, por kullat që u bënë simbol i rezistencës kosovare nuk po i rezistojnë kohës.


Ato janë të dëmtuar, derisa projekti për mbrojtjen e tyre ende nuk po zbatohet.

Ndiqeni storien në Klan Kosova, përmes linkut më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]t
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë