Loading…

Komuna e Drenasit lejon dhënien e drunjve të konfiskuar për shkolla

  • 22/11/2018 | 15:20

Komuna e Drenasit lejon dhënien e drunjve të konfiskuar për shkolla

Të gjithë antarët e Kuvendit Komunal në Drenas e kanë votuar pikën e vetme të rendit të ditës, kjo pikë ishte dhënia e drunjve të konfiskuar për institucionet arsimore.


Kjo mbledhje urgjente u thirr nga kryesuesi Kuvendit Komunal në Drenas, Labinot  Halilaj dhe u drejtua nga ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: i[email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë