Loading…

Koncerti i fundvitit bashkon Dua Lipën, Bebe Rexhën dhe Ava Max

  • 30/09/2022 | 17:37

Koncerti i fundvitit bashkon Dua Lipën, Bebe Rexhën dhe Ava Max

Tri këngëtare shqiptare me famë botërore do të jenë përformuese në një prej koncerteve më të mëdha të fundvitit.


Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Ava Max do të përformojnë në koncertin e iHeart Radio, me rastin e festave të fundvitit.

Karshi tyre, në këtë koncert do të marrin pjesë edhe Jack Harlow, Pitbull, Khalid e Lewis Capaldi.

Koncerti “Jingle Ball” do të mbahet më 2 dhjetor, në Los Angeles.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë