Loading…

Konfirmohen bisedimet, Gareth Bale afër rikthimit në Premier Ligë

  • 15/09/2020 | 23:29

Konfirmohen bisedimet, Gareth Bale afër rikthimit në Premier Ligë

Pas shtatë viteve të kaluara te Real Madridi, Gareth Bale është shumë afër rikthimit në Premier Ligë dhe përsëri te Tottenham Hotspur, transmeton Gazeta Metro.


Reprezentuesi uellsian mund të bëj një rikthim sensacional te Tottenham Hotspur, me agjentin e tij që ka konfirmuar bisedimet.

“Gareth ende e do Tottenhamin dhe ne jemi në bisedime me ta. Është vendi ku dëshiron ai të jetë” – ka thënë Jonathan Barnett për ‘BBC’.

31 vjeçari në vitet e fundit është përfshirë shumë pak në planet e klubit madrilen dhe largimi i tij gjatë afatit kalimtar të verës duket i mundur.

Sot gjithashtu është raportuar se në marrëveshje shkëmbimi mund të përfshihet edhe Dele Alli. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë