Loading…
Konfirmohet Era Istrefit në finalen e Botërorit
  • 11/07/2018 | 17:48

Konfirmohet Era Istrefit në finalen e Botërorit

Ashtu siç ishte lajmëruar që me nisjen e Botërorit, këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të ketë vëmendjen kryesore në hapjen e finales së këtij turneu, që do të luhet më 15 korrik mes Francës dhe fituesit të çiftit Kroaci-Angli.


Era Istrefi do të jetë pjesë e këngëtarëve duke performuar së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam, himnin zyrtar të Botërorit, “Live It Up”.

Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja shqiptare Era Istrefi në “Instagram”, teksa do të performojë në “Luzhniki Stadium” të Moskës.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë