Loading…

Konfirmohet gjithçka: Genta Ismajli publikon fotografi nga ‘baby shower’

  • 14/10/2021 | 17:10

Konfirmohet gjithçka: Genta Ismajli publikon fotografi nga ‘baby shower’

Ditë më parë u bë e ditur se këngëtarja Genta Ismajli po pret binjakë.


Ajo dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni turk, Huseyin Usta, po presin dy fëmijë dhe thuhet se është fjalë për një djalë e një vajzë.

Ndërkohë që kjo nuk është konfirmuar akoma nga ana e dyshes, edhe pse tashmë kanë bërë disa përgatitje.

Krijuesja e hitit “Pranoje” ka zgjedhur një dekorim të veçantë dhe siç shihet ka kombinuar ngjyrën kafe me të bardhë.

Ajo dhe Huseyin gjatë kësaj kohe bënë të ditur se po mendojnë edhe për një dasmë.

Genta nga ana tjetër këtë kohë ka bërë një tërheqje nga muzika për t’u përqendruar më shumë në jetë private.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë