Loading…

Konfirmohet: Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki me pozitë të re në FFK

  • 12/01/2021 | 16:23

Konfirmohet: Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki me pozitë të re në FFK

Ish-trajneri i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki është angazhuar edhe zyrtarisht me një rol të ri në Federatën e Futbollit të Kosovës.


Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar Sekretari i Përgjithshëm i FFK-së Eroll Salihu

Ai ka deklaruar se Bunjaki do të jetë i angazhuar si zyrtar i administratës brenda kësaj federate

“Po, tashmë është zyrtare që Bunjaki do te jetë pjesë e administratës sime brenda Federatës së Futbollit të Kosovës”, ka deklaruar Salihu.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë