Loading…

Konflikt mes kunatave në Rahovec, lajmërohet policia

  • 06/11/2021 | 09:04

Konflikt mes kunatave në Rahovec, lajmërohet policia

Një konflikt verbal mes kunatash në Rahovec për pak sa nuk përfundoi me eskalim fizik.

Në lidhje me këtë rast u njoftuan edhe Policia e Kosovës.

Organet e rendit i njoftoi pikërisht njëra nga kunatat e cila u tha atyre se është fyer e kanosur vazhdimisht nga kunata tjetër, që sipas saj ka probleme psikike.

E dyshuara  në bashkëpunim me Qendrën për Punë Sociale është dërguar për tretman mjekësor në repartin e psikiatrisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë