Loading…
Kongresmeni amerikan, Trump’it: Vizitoje Serbinë dhe mbështete
  • 17/11/2018 | 19:43

Kongresmeni amerikan, Trump’it: Vizitoje Serbinë dhe mbështete

Një kongresmen amerikan ka ftuar presidentin e SHBA’së, Donald Trump, që të vizitojë Serbinë.


Ted Poe i ka bërë thirrje Trump që të vizitojë Serbinë dhe të mbështes ‘’të ardhmen demokratike të Serbisë’’, shkruan gazetametro.net

Kështu thuhej në deklaratën e kabinetit të presidentit serb, Vucic.

Poe ka thënë që është e rëndësishme që Trump të vizitojë Serbinë

Ndryshe, Toe e kishte vizituar Serbinë gjatë këtij muaji, duke e quajtur vend lider në rajon. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë