Loading…

Konjuca mban mbledhje me kryetarët e komisioneve parlamentare

  • 10/11/2021 | 08:08

Konjuca mban mbledhje me kryetarët e komisioneve parlamentare

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, do të mbajë mbledhje me të gjithë kryetarët e komisioneve parlamentare të themeluara nga ky institucion.


Mbledhja do të fillojë nga ora 11:00 në Ndërtesën e Kuvendit.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë