Loading…

Konjufca thotë se ata që e votojnë demarkacionin, duhet ta quajnë veten tradhtarë

  • 27/02/2017 | 22:28

Konjufca thotë se ata që e votojnë demarkacionin, duhet ta quajnë veten tradhtarë
Shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca ka thënë se përderisa Kuvendi nuk i ka votat që t’i kaloj projektligjet, vendi duhet të shkoj në zgjedhje. Ai ka kritikuar qeverinë dhe kabinetin Mustafa duke thënë se është më e madhja dhe se as vet nuk e dinë se sa zëvendësministra i ka.

“Krejt shteti është i kapur, blihet vota, ka kontrolle dhe nuk ka demokraci”, ka thënë Konjufca.

Sipas tij, ata që janë të gatshëm të votojnë demarkacionin lirisht mund ta quajnë vetën tradhtarë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë