Loading…

Konsiderohet gruaja më seksi në botë: Kështu dukej para operacioneve plastike Megan Fox

  • 12/05/2021 | 15:54

Konsiderohet gruaja më seksi në botë: Kështu dukej para operacioneve plastike Megan Fox

Ne e kemi ditur që aktorja Megan Fox nuk është dukur më mirë që nga divorci me Brian Austin Green, me të cilin ka tre fëmijë, transmeton Gazeta Metro.


Menjëherë pas kësaj, Megan gjeti lumturi me reperin Machine Gun Kelly, dhe publiku nuk mund ta besojë se si u bashkuan sepse shpesh përmendet që reperi duket më shumë si djali i saj dhe më pak si partner.

Në çdo rast, aktorja nuk ka qeshur kurrë aq shumë dhe dukej më e lumtur, e as nuk duket mirë.

Veshje të ngushta, taka dhe pak më shumë “bussines look” janë ato për të cilat ajo zgjedh të dalë, por në fotot e fundit në Instagram, ajo që u komentua më shumë ishte padyshim fytyra e saj, e cila duket krejtësisht e lëmuar, transmeton Gazeta Metro.

Nuk është sekret që Megan fiksoi fytyrën e saj tek një kirurg plastik, por për një kohë ajo mbingarkoi me botoks dhe e mbushësi në disa vende, aq sa në një rast nuk mundi të hapte sytë.

Shumë besojnë gjithashtu se aktorja iu nënshtrua disa herë operacionit në hundë, se zmadhoi buzët dhe ngriti mollëzat.

Ajo më parë duket krejt ndryshe dhe kjo u vu re edhe nga fansat të cilën nuk qëndruan dot pa i komentuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

“Ajo duket si një personazh vizatimor”; “Ajo nuk mund të lëvizë fytyrën e saj”; “Ajo e teproi me Botox”, ishin vetëm disa nga komentet.

Një nga kirurgët e famshëm plastikë në Hollyëood shpjegoi për revistën amerikane “Stars” se çfarë ndodhi saktësisht me fytyrën e saj.

“Ajo thjesht erdhi në vëmendjen tonë atëherë. Nuk ka dyshim se ajo ka ngritur ballin, mollëzat dhe u përpoq të hekurosë çdo rrudhë që i shfaqej në fytyrë”, tha ai, transmeton Gazeta Metro.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Duket se Megan nuk ka ndërmend të ndalet me atë praktikë, dhe shumë tashmë e fajësojnë atë për teprimin e saj me operacionet plastike.

Fotografitë e vjetra janë prova më e mirë e transformimit të saj që nga fillimi i karrierës së saj, por duket se gjërat patjetër që kanë shkuar shumë larg tani./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beauty Babe (@beautybabe_glasgow)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lasaderm Clinic (@lasadermclinic)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë