Loading…
Kontrolloni çfarë tipi jeni me këtë test të thjeshtë
  • 13/12/2018 | 13:44

Kontrolloni çfarë tipi jeni me këtë test të thjeshtë

Përpara jush ndodhen 6 figura, ku secila mbart një kuptim.


Bazuar në zgjedhjen që ju bëni, Shije ju tregon më poshtë profesionin që ju përshtatet më së shumti dhe tipin tuaj:

1. Tipi artistik: Ju do të jeni një projektues i mirë

2. Tipi realist: Inxhinieria mund të jetë një përshtatje e mirë

3. Tipi social: Ju do të ishit një mësues i shkëlqye

4. Tipi konvencional: Menaxhimi dhe administrimi ju përshtaten mirë

5. Tipi kurioz: Ju do të ishit një shkencëtar i madh

6. Tipi i iniciativës: Do të ishit një avokat i shkëlqyeshëm

1,2,3,4,5 apo 6, cilën zgjodhët ju? Ju përshtatet përshkrimi në lidhje me profesionin?/shije.al

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë