Loading…

Kordoni i ushtarëve të KFOR’it para objektit të Komunës: Këto janë pamjet nga Zveçani

  • 30/05/2023 | 08:34

Kordoni i ushtarëve të KFOR’it para objektit të Komunës: Këto janë pamjet nga Zveçani

KFOR është pozicionuar në Zveçan mëngjesin e sotëm në afërsi të Komunës.


Pranë komunës u formua një kordon dhe pak metra përpara dhe një pengesë metalike.

Pas kordonit janë tre autoblinda të Njësisë speciale të Policisë së Kosovës, raporton Kontakt Plus Mitrovica.

Qasja në ndërtesën e komunës është e ndaluar teksa qytetarët vazhdojnë protestat, nata ka kaluar e qetë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë