Loading…

Koronavirusi ndali Zlatan Ibrahimovicin, rezulton pozitiv

  • 24/09/2020 | 15:19

Koronavirusi ndali Zlatan Ibrahimovicin, rezulton pozitiv

Zlatan Ibrahimovic ka rezultuar pozitiv me koronavirus disa orë para ndeshjes së Europa League.


Sulmuesi suedez është testuar pasi që gjatë ditës së djeshme me Covid-19 ka rezultuar edhe Duarte.

Kjo është një goditje e madhe për rosonerët duke e pasur parasysh që ai është lideri i skuadrës aktuale të Piolit.

Nuk dihet nëse ka lojtar të tjerë të konfirmuar me koronavirus te Milani.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë