Loading…

Kosharja bën bashkë tre krerët e shtetit

  • 08/04/2018 | 23:36

Kosharja bën bashkë tre krerët e shtetit

Nesër mbahet manifestimi tradicional, “Ditët e Shqipes” për nder të Betejës së Koshares.


Për nder të kësaj dite, kanë paralajmëruar të jenë prezent presidenti, Hashim Thaçi, kryeministri, Ramush Haradinaj dhe kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli.

Pas homazheve që do të bëjnë tre krerët shtetëror, nga ora 12:00 do të nisë tubimi përkujtimor për nder të Betejës së Koshares.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë