Loading…

Kosova 1:0 në epërsi, Hasani shënon golin e parë për përfaqësuesen

  • 10/10/2019 | 19:31

Kosova 1:0 në epërsi, Hasani shënon golin e parë për përfaqësuesen

Ka filluar ndeshja miqësore midis Përfaqësueses së Kosovës dhe Gjibraltarit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Minuta e 69  ishte ajo e cila e bëri që përfaqësuesja jonë të dalë në epërsi të kësaj ndeshje me rezultat 1:0.

Goditja e parë për përfaqësuesen tonë nga Florent Hasani, ishte ajo e cila bëri që mysafirët të pësojnë golin nga tanët.

Ndeshja ka nisur në orën 18:00, ndërsa pjesa e dytë është ajo në të cilën është shënuar ky gol i mrekullueshëm që çon skuadrën e Kosovës drejt një rankimi më të lartë si përfaqësuese. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë