Loading…

Kosova as sivjet nuk mund ta sigurojë bukën nga rendimenti i grurit që ka marrë

  • 18/08/2019 | 20:35

Kosova as sivjet nuk mund ta sigurojë bukën nga rendimenti i grurit që ka marrë

As sivjet vendi nuk mund ta sigurojë bukën nga rendimenti i grurit që ka marrë.

200 mijë ton sa janë korrur nga arrat, sipas ministrisë së bujqësisë, nuk plotësojnë as gjysmën e nevojave për qytetarët.

Kronikë nga Klan Kosova.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë