Loading…

Kosova bëhet me ‘Islamic Fashion Mode’ (Foto)

  • 16/01/2017 | 10:18

Kosova bëhet me ‘Islamic Fashion Mode’ (Foto)

Në Kosovë shumë shpejtë do të arrij dhe hapja e “Islamic Fashion Mode”   ku të gjitha vajzat e interesuara për veshje islame dhe atë tradicionale do të mund të kenë tani më një zgjidhje adekuate, për dasmën dhe ahengun e tyre familjarë.

Fustane dhe dekore të ndryshme me modë islame dhe tradicionale shqiptare si dhe grim dhe  rregullimin e shamive në mënyrë profesionale.

66

77777

bbbb

gfff

777

ccc

bbbbbbbbbbb

 

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë