Loading…

Kosova dridhet nga tërmeti

  • 14/01/2022 | 22:50

Kosova dridhet nga tërmeti

Qytetarë të shumtë kanë raportuar për lëkundje të termetit në qytetin e Gjakovës dhe në Deçan.


Ky termet ndodhi në Shqipëri dhe u dëgjua edhe në Kosovë, magnituda ishte 4.8

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë