Loading…
Kosova e nis frikshëm me Maltën, dy raste për dy minuta lojë
  • 17/11/2018 | 18:07

Kosova e nis frikshëm me Maltën, dy raste për dy minuta lojë

Kosova është duke luajtur me Maltën në kuadër të Ligës së Kombeve


Kombëtarja e Kosovës e ka nisur frikshëm takimin me Maltën duke regjistruar dy raste brenda vetëm dy minutave lojë, raporton GazetaMetro.

Benjamin Kololli kishte mundësi pas vetëm 40 sekondave lojë, ndërsa Vedat Muriqi në minutën e dytë rrezikoi me kokë.

Malta-Kosova 0-0 pas pesë mintuave lojë. /GazetaMetro/

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë