Loading…

Kosova fiton ndeshjen miqësore ndaj Gjibraltarin

  • 10/10/2019 | 20:06

Kosova fiton ndeshjen miqësore ndaj Gjibraltarin

Kosova ka fituar 1 me 0 miqësoren me Gjibraltarin, transmeton Gazeta Metro.

Të vetmin gol për “Dardanët” e realizoi Florent Hasani në minutën e 69-të.

Kosova dominoi plotësisht në ndeshjen ndaj Gjibraltarit, por pavarësisht numrit të madh të rasteve, nuk arriti të konkretizonte më shumë se një herë.

Të hënën, Kosova luan ndeshjen e ardhshme. Përballet me Malin e Zi në Eliminatoret për “Euro 2020”. Edhe ajo ndeshje zhvillohet në “Fadil Vokrri” në Prishtinë…/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë