Loading…

Kosova goditet nga tërmeti, ndihet fort në Mitrovicë

  • 15/01/2020 | 17:57

Kosova goditet nga tërmeti, ndihet fort në Mitrovicë

Kosova është goditur nga një tërmet me magnitudë 4.3 shkallë, transmeton Gazeta Metro.


Rreth orës 17:00, Kosova është goditur nga një tërmet, i cili ishte me magnitudë 4.3, sipas faqes EMSC, e cila raporton tërmetet në të gjithë botën.

Qytetarët kanë raportuar se dridhjet e mëdha janë ndier sidomos në qytetin e Mitrovicës.

Nuk dihet ende se ku ishte epiqendra e tërmetit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë