Loading…

Kosova nderon edhe një herë Walker’in

  • 22/01/2017 | 10:40

Kosova nderon edhe një herë Walker’in

Mikut të madh të shqiptarëve, ambasadorit William Walker, nesër do t’i ndahet mirënjohje për kontribut në shëndetin e popullatës së Kosovës.


Ndarja e mirënjohjes do të bëhet nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, duke filluar nga ora 9:00, transmeton KP.  /gazetametro.net.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë