Loading…

Kosova nderon Fadil Vokrrin, shpalosin banerin “Heroi Ynë”

  • 10/09/2018 | 21:21

Kosova nderon Fadil Vokrrin, shpalosin banerin “Heroi Ynë”

Në minutën e nëntë të gjithë tifozët janë çuar në këmbë dhe kanë shpalosur një baner dedim për Fadil Vokrrin.


Në banes është shfaqur fotografia e ish-presidentit të FFK-së si dhe mbishkrimi “heroi ynë”.

Në minutën e nëntë “Dardanët” kanë shpalosur banerin për shkak se ai barte numrin nëntë në fanellë sa ishte futbollistë aktiv.

Ata gjithashtu kanë thirrur edhe emrin e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë