Loading…
Kosova po e shkel Maltën – shënojnë Avdijaj dhe Rashica
  • 17/11/2018 | 19:42

Kosova po e shkel Maltën – shënojnë Avdijaj dhe Rashica

Kosova është duke fituar me rezutlat të thellë prej 5-0 ndaj Maltës


Donis Avdijaj ka shënuar dy gola të shpejtë për Kosovën dhe ka ngritur epërsinë në 5-0 për ‘Dardanët’, shkruan GazetaMetro.

Avdijaj shënoi dy gola në minutat 80′ 82′.

Milot Rashica shënoi gol spektakular në minutën e 86-të.

Kosova tregoi lojë fantastike kundër Maltës dhe fitorja në asnjë moment nuk ishte në rrezik. /GazetaMetro/

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë