Loading…

Kosova publikon listën për ndeshjet e qershorit

  • 05/06/2023 | 14:29

Kosova publikon listën për ndeshjet e qershorit

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e muajit qershor.


Kosova zhvillon në këtë muaj dy ndeshjet kualifikuese për Euro 2024 ndaj Rumanisë dhe Bjellorusisë.

Trajneri i Kosovës, Alain Giresse ka publikuar listën prej 23 futbollistëve.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë