Loading…

Kosova shënon gol në minutat e fundit, Andin Lokaj çmendet: U kall Bullgaria

  • 12/06/2019 | 19:13

Kosova shënon gol në minutat e fundit, Andin Lokaj çmendet: U kall Bullgaria

Kosova ka fituar ndeshjen ndaj Bullgarisë me rezultat 2 me 3, ku goli i fitores ishte shënuar në minutat e fundit, transmeton Gazeta Metro.


Golin e fitores për Kosovën e ka shënuar Elbasan Rashani në minutat shtesë të takimit e cila ndezi atmosferën në stadium.

Por, goli i Rashanit e ka emocionuar edhe komentatorin numër një në Kosovë dhe Shqipëri, Andin Lokaj.

Më poshtë keni një video ku dëgjohet Andin Lokaj në komentim./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë