Loading…

Kosova superiore: Pjesa e parë mbyllet në epërsi prej dy golave

  • 14/10/2019 | 21:33

Kosova superiore: Pjesa e parë mbyllet në epërsi prej dy golave

Para pak çastesh ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e rëndësishme që Kosova është duke e zhvilluar ndaj Malit të Zi, shkruan Gazeta Metro.


Kosova ka zhvilluar një pjesë të parë fantastike. Me lojë të mirë, raste të shumta e atmosferë të zjarrtë u karakterizuan 45 minutat e parë.

‘Dardanët’ e mbyllen pjesën e parë në epërsi prej dy golave. Amir Rrahmani në minutën e 10’të dhe Vedat Muriqi në minutën e 35’të.

Gazeta Metro do t’iu mbajë të informuar edhe për pjesën e dytë të ndeshjes./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë